jtemplate.ru - free extensions for joomla

Dr E. Michael Jones w Polsce. Warszawa,Wrocław,Poznań, Toruń, Kraków.

Niebawem zagości w Polsce niezwykły gość z USA - dr E. Michael Jones - autor Książki Libido Dominandi. Seks jako narzędzie społecznej kontroli”.
Michael Jones wystąpi w pięciu miastach Polski z cyklem wykładów: “Sex jako narzędzie kontroli politycznej”, które, jak mamy nadzieję, wniosą wiele do obecnie toczącej się dyskusji dotyczącej  politycznie wprowadzanej przez różne czynniki zaostrzonej seksualizacji dzieci i dorosłych oraz ideologii gender. Autor dysponuje znacznym dorobkiem badawczym w dziedzinie historii, socjologii i politologii zjawisk towarzyszącym tym obcym kulturowo procesom. W Stanach Zjednoczonych po napisaniu książki Libido dominandi stał się jednym z autorytetów w tej dziedzinie. W Polsce może być znany m.in. dzięki dr Gabriele Kuby – powołuje się ona na jego pracę w pierwszym rozdziale swojej książki “Globalna rewolucja seksualna”, poświęconym historii rozwoju przewrotu obyczajowego na świecie. 

Doktor Michael Jones wystąpi w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu oraz Krakowie

Organizatorami spotkań z Michaelem Jonesem jest wydawnictwo Wektory – wydawca książki Libido dominandi, Kluby Polonii Christiana oraz Instytut Ks. Piotra Skargi. Warszawskie spotkanie odbędzie się przy udziale Radia Wnet i Radia Warszawa. Wykłady odbędą się pod patronatem inicjatywy Stop Seksualizacji Naszych Dzieci

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Opcja na prawo, Do Rzeczy, miastowroclaw.pl, PCh24, PrawaWielkopolska.pl, Korporacja Akademicka Kujawia

Dr Michael Eugene Jones to katolicki pisarz, apologeta, profesor i były wykładowca Kolegium Najświętszej Marii Panny w Notre Dame, w stanie Indiana. Uzyskał doktorat na Temple University w Filadelfi. Jest komentatorem mediów i obecnym (od 1981 roku) wydawcą i redaktorem naczelnym magazynu Culture Wars (dawniej Fidelity Magazine)
To również autor wydanej przez Wydawnictwo Wektory książki Libido Dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej Profesor Jones to autorytet w sprawach rewolucji kulturowej na Zachodzie. Jest on w Polsce znany nie tylko dzięki naszym wydaniom, wymieniany jest np. przez dr Gabriele Kuby – powołuje się ona na niego w pierwszym rozdziale swojej książki Globalna rewolucja seksualna, poświęconym historii rozwoju przewrotu obyczajowego na świecie. Książka Libido dominandi to przełomowe dzieło w kwestiach badań nad negatywnymi mechanizmami towarzyszącymi rewolucji seksualnej. Wiele możemy się z niej dowiedzieć o historii jej procesów, umocowaniach ideologicznych i ich planowości.

PLAN SPOTKAŃ
Warszawa
10 grudzień godz. 19.00
Sala kurialna przy Katedrze
Warszawsko-Praskiej, ul. Floriańska 3,
--------------
Wrocław
11 grudzień, godz. 18.00
Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego. Pl. Katedralny 1
--------------
Poznań
12 grudzień, godz. 19.00
Muzeum archidiecezjalne. Ul. Jana Lubrańskiego 1
---------------
Toruń
13 Grudzień, godz. 18.30
Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Ul. Gagarina 37, Toruń
Wydział Teologiczny – specjalny temat: Stan wojenny. Czy zagraża nam nowy totalitaryzm
-------------------------------
Kraków
14 grudnia
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
Pałac Krzysztofory
Rynek Główny 35, 31-011 Kraków
Sala Fontany, I piętro
wystąpi dr Eugene Michael Jones oraz prof. Ryszard Legutko

źródło: solidarni2010.pl