jtemplate.ru - free extensions for joomla

Wspólna lista - propozycja dla czytelników portalu

 

Drodzy czytelnicy portalu Familia Christiana. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem dodania do strony nowego działu z pomysłami na wspólne spędzanie czasu w rodzinie.
Na pomysł natchnął mnie Josh McDowell dołączając do jednej ze swoich książek załącznik: „60 fajnych rzeczy, które tata może robić ze swoimi dziećmi”.

 Po ich przeczytaniu doszedłem do wniosku, że lista jest wręcz genialna w swojej prostocie.
Pomyślałem wtedy, że warto zamieścić na stronie specjalny dział, w którym będą tego typu pomysły. Dział jednak chciałbym podzielić na dwie części. W pierwszej części znalazły by się fajne rzeczy które rodzice mogą robić z dziećmi, natomiast druga część przeznaczona byłaby dla współmałżonków. Często zdarza się, że zarówno w małżeństwie jak i rodzicielstwie przychodzą chwile stagnacji czy wypalenia. Czasem codzienna rutyna tak daje się we znaki, że zwyczajnie nic się nie chce. Myślę, że w takich sytuacjach można skorzystać z prostych i sprawdzonych pomysłów, które na nowo pozwolą złapać wiatr w żagle.
Osobiście mam już sporo pomysłów, które planuję zamieścić w przedmiotowych listach, jednak pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby ich współtworzenie, także przez czytelników portalu. I tutaj moja propozycja do Was: jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na spędzenie czasu ze współmałżonkiem lub dziećmi, napiszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub korzystając z formularza w zakładce KONTAKT. Myślę, że może to być pomocne nie tylko dla tych którym zależy na wyjątkowym czasie z dziećmi ale może też pomóc w odbudowaniu relacji między małżonkami lub po prostu w pogłębieniu ich więzi.
Czekam na wszystkie pomysły. Proste, skomplikowane, banalne, szalone, niecodzienne, ekstremalne, wakacyjne, świąteczne, codzienne, a także te najbardziej oczywiste.
Jako, że otrzymałem zgodę na publikację połowy listy McDowella, to także zostanie ona dorzucona do waszych pomysłów.
Licząc na Wasze zaangażowanie, z góry serdeczne dzięki.