jtemplate.ru - free extensions for joomla

BIBLIA AUDIO superprodukcja

KRZYSZTOF CZECZOT i MACIEK BUDZICH
To ONI realizują największy i najpiękniejszy projekt audio w Polsce i Europie.

Realizują słuchowisko trwające blisko 110 godzin, rozpisane na ponad 300 aktorów i muzyków, będące dźwiękową adaptacją najważniejszej księgi świata – Biblii – Starego i Nowego Testamentu.

Ze względu na ogrom pracy i duży budżet potrzebny na finansowanie produkcji, zbiórkę pieniędzy jak i realizację nagrań podzielili na kilka etapów

Zbiórka pieniędzy za Nowy Testament zakończyła się w maju i jest on w tej chwili realizowany. Będzie dostępny za darmo, na stronie bibliaaudio.pl pod koniec lipca 2016 roku.

Zbiórka funduszy na Stary Testament rozpoczęła się 14 czerwca. Data premiery uzależniona jest od tempa zbiórki. Poszczególne fragmenty będą udostępniane sukcesywnie na wspomnianej stronie.

Koniec prac planowany jest na koniec 2017 roku.

Obsada i liczba osób zaangażowanych w to przedsięwzięcie, a przede wszystkim czas potrzebny na realizację słuchowiska, poziomem logistyki zdecydowanie przewyższa niejeden plan filmowy.

Budżet potrzebny na realizację całej produkcji to 1 910 000 zł.

Zakończenie realizacji nagrań i udostępnienie ich całemu społeczeństwu jest uzależnione od tempa zbiórki i Waszego zaangażowania.

Możesz wesprzeć produkcję wspierając ją finansowo, stając się jednocześnie jej producentem.

Udostępnij informację o projekcie swoim znajomym, pomóż dotrzeć do jak największej liczby osób.