jtemplate.ru - free extensions for joomla

Projekt "Stop Pedofilii" odrzucony. Zobacz listę nazwisk posłów, którzy godzą się na seksualizację dzieci!

Niestety posłowie odrzucili projekt społeczny "Stop Pedofilii". Próba zablokowania seksualizacji polskich dzieci nie udała się. Posłowie nie chcą w ogóle zajmować się społecznymi inicjatywami. To skandal

Dyskusja poprzedzająca głosowanie nad dalszymi pracami projektu Stop Pedofilii poprzedziła bardzo krótka dyskusja, podczas której negatywnie zaskoczył wiceminister sprawiedliwości Michał Królikowski, który powiedział, że treść projektu nie ma żadnego związku z pedofilią i że obowiązujące prawo nie zezwala na prowadzenie zajęć z permisywnej edukacji seksualnej. Tym samym uznał, że projekt jest zbędny. Małgorzata Sadurska z PiS, przypomniała, że standardy edukacji seksualnej rekomendowane przez WHO zostały przyjęte przychylnie przez MEN i ministerstwo zdrowia.

Po głosowaniu w kuluarach Kaja Godek powiedziała telewizji razem.tv, że aroganckie odrzucenie w pierwszym czytaniu takiego projektu oznacza niechęć do zajęcia się sprawami ważnymi dla obywateli.

Za odrzuceniem projektu głosowało 264 posłów (z PO, SLD, TR i innych), przeciwko głosowało 169 posłów (PiS, PSL, KPSP).

A oto lista tych posłów, którzy chcą seksualizować polskie dzieci:

Platforma Obywatelska:

1.

Achinger Elżbieta

2.

Arkit Tadeusz

3.

Arłukowicz Bartosz

4.

Arndt Paweł

5.

Augustyn Urszula

6.

Aziewicz Tadeusz

7.

Biernat Andrzej

8.

Blanik Leszek

9.

Bobowska Joanna

10.

Borowczak Jerzy

11.

Brejza Krzysztof

12.

Brzezinka Jacek

13.

Bublewicz Beata

14.

Budka Borys

15.

Budnik Jerzy

16.

Bukiewicz Bożenna

17.

Butryn Renata

18.

Charłampowicz Jarosław

19.

Chmielewski Stanisław

20.

Cichoń Janusz

21.

Cieśliński Piotr

22.

Czaplicka Barbara

23.

Czechyra Czesław

24.

Czernow Zofia

25.

Czerwiński Andrzej

26.

Dąbrowska Alicja

27.

Drozd Ewa

28.

Dunin Artur

29.

Durka Zenon

30.

Dzięcioł Janusz

31.

Dzikowski Waldy

32.

Fedorowicz Jerzy

33.

Fiedler Arkady

34.

Gadowski Krzysztof

35.

Gałażewski Andrzej

36.

Gapińska Elżbieta

37.

Gawłowski Stanisław

38.

Gądek Lidia

39.

Gąsior-Marek Magdalena

40.

Gelert Elżbieta

41.

Gierada Artur

42.

Gluza Czesław

43.

Głogowski Tomasz

44.

Grabarczyk Cezary

45.

Grad Mariusz

46.

Graś Paweł

47.

Grupiński Rafał

48.

Gut-Mostowy Andrzej

49.

Guzowska Iwona

50.

Halicki Andrzej

51.

Hall Katarzyna

52.

Hanajczyk Agnieszka

53.

Hok Marek

54.

Hoppe Teresa

55.

Huskowski Stanisław

56.

Jagła Robert

57.

Janik Renata

58.

Janyska Maria Małgorzata

59.

Jarmuziewicz Tadeusz

60.

Jaros Michał

61.

Jastrzębski Leszek

62.

Kamińska Bożena

63.

Kania Andrzej

64.

Karpiński Włodzimierz

65.

Katulski Jarosław

66.

Kaźmierczak Jan

67.

Kidawa-Błońska Małgorzata

68.

Kierwiński Marcin

69.

Kluzik-Rostkowska Joanna

70.

Kłosin Krystyna

71.

Kochan Magdalena

72.

Kolenda-Łabuś Brygida

73.

Kołacz-Leszczyńska Agnieszka

74.

Kołodziej Ewa

75.

Konwiński Zbigniew

76.

Kopacz Ewa

77.

Kopaczewska Domicela

78.

Korzeniowski Leszek

79.

Kosecki Roman Jacek

80.

Kowalski Sławomir

81.

Kozaczyński Jacek

82.

Kozdroń Jerzy

83.

Kozłowska Iwona

84.

Koźlakiewicz Mirosław

85.

Krajewska Ligia

86.

Kropiwnicki Robert

87.

Królikowska-Kińska Elżbieta

88.

Krząkała Marek

89.

Kucharski Cezary

90.

Kulesza Tomasz

91.

Lamczyk Stanisław

92.

Lassota Józef

93.

Lenz Tomasz

94.

Leszczyna Izabela

95.

Litwiński Arkadiusz

96.

Łapiński Marek

97.

Ławrynowicz Zofia

98.

Małecka-Libera Beata

99.

Marczułajtis-Walczak Jagna

100.

Matusik-Lipiec Katarzyna

101.

Mężydło Antoni

102.

Miller Rajmund

103.

Młyńczak Aldona

104.

Mroczek Czesław

105.

Mrzygłocka Izabela Katarzyna

106.

Mucha Joanna

107.

Munyama Killion

108.

Nemś Anna

109.

Neumann Sławomir

110.

Niedziela Dorota

111.

Niemczyk Małgorzata

112.

Niesiołowski Stefan

113.

Nowak Sławomir

114.

Nowak Tomasz Piotr

115.

Nykiel Mirosława

116.

Okła-Drewnowicz Marzena

117.

Okrągły Janina

118.

Olechowska Alicja

119.

Olszewski Paweł

120.

Orzechowski Andrzej

121.

Orzechowski Maciej

122.

Oświęcimski Konstanty

123.

Pacelt Zbigniew

124.

Pahl Witold

125.

Papke Paweł

126.

Pępek Małgorzata

127.

Piechota Sławomir Jan

128.

Pierzchała Elżbieta Apolonia

129.

Pietraszewska Danuta

130.

Pietrzczyk Lucjan Marek

131.

Pięta Jarosław

132.

Piotrowska Teresa

133.

Plocke Kazimierz

134.

Pluta Mirosław

135.

Pomaska Agnieszka

136.

Raczkowski Damian

137.

Radziszewska Elżbieta

138.

Raniewicz Grzegorz

139.

Raś Ireneusz

140.

Rozpondek Halina

141.

Rusinowska Beata

142.

Rutkowska Dorota

143.

Rutnicki Jakub

144.

Rynasiewicz Zbigniew

145.

Rząsa Marek

146.

Rzymełka Jan

147.

Saługa Wojciech

148.

Schetyna Grzegorz

149.

Sibińska Krystyna

150.

Siedlaczek Henryk

151.

Sikorski Radosław

152.

Skowrońska Krystyna

153.

Sławiak Bożena

154.

Sługocki Waldemar

155.

Sosna Aleksander

156.

Stuligrosz Michał

157.

Suchowiejko Wiesław

158.

Suski Paweł

159.

Sycz Miron

160.

Szczerba Michał

161.

Sztolcman Grzegorz

162.

Szumilas Krystyna

163.

Szydłowska Bożena

164.

Szymański Tomasz

165.

Śledzińska-Katarasińska Iwona

166.

Święcicki Marcin

167.

Świło Teresa

168.

Tomański Piotr

169.

Tomaszak-Zesiuk Irena

170.

Tomczyk Cezary

171.

Tomczykiewicz Tomasz

172.

Trybuś-Cieślar Aleksandra

173.

Tusk Donald

174.

Tusk Łukasz

175.

Tyszkiewicz Robert

176.

Van der Coghen Piotr

177.

Vincent-Rostowski Jan

178.

Wardzała Robert

179.

Wielichowska Monika

180.

Witczak Mariusz

181.

Witkowski Radosław

182.

Wojnarowski Norbert

183.

Wojtkowski Marek

184.

Wójcik Marek

185.

Zakrzewska Jadwiga

186.

Zaremba Renata

187.

Zawadzki Ryszard

188.

Zieliński Maciej

189.

Ziemniak Wojciech

190.

Ziętek Jerzy

191.

Żmijan Stanisław

192.

Żmuda-Trzebiatowska Ewa

193.

Żyliński Adam

 

 

 

 

Polskie Stronnictwo Ludowe:

1.

Bodio Bartłomiej

2.

Bramora Artur

3.

Bury Jan

4.

Dziadzio Dariusz Cezar

5.

Grzeszczak Eugeniusz Tomasz

6.

Piechociński Janusz

7.

Smolarz Henryk

8.

Szymiec-Raczyńska Halina

9.

Żelichowski Stanisław

Twój Ruch:

1.

Bauć Piotr Paweł

2.

Biedroń Robert

3.

Borkowski Jerzy

4.

Dębski Artur

5.

Domaracki Marek

6.

Elsner Wincenty

7.

Górczyński Artur

8.

Grodzka Anna

9.

Kabaciński Michał

10.

Kmiecik Henryk

11.

Kopyciński Sławomir

12.

Kotliński Roman

13.

Krupa Łukasz

14.

Kwiatkowski Jacek

15.

Lewandowski Andrzej

16.

Marcinkiewicz Małgorzata

17.

Mroczek Maciej

18.

Najder Jacek

19.

Pacholski Michał Tomasz

20.

Palikot Janusz

21.

Penkalski Wojciech

22.

Popiołek Zofia

23.

Poznański Marek

24.

Rozenek Andrzej

25.

Rybakowicz Adam

26.

Ryfiński Armand Kamil

27.

Sajak Paweł

28.

Stolarski Marek

29.

Wydrzyński Maciej

 

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej:

1.

Ajchler Romuald

2.

Aleksandrzak Leszek

3.

Balt Marek

4.

Banaszak Maciej

5.

Bańkowska Anna

6.

Chmielowski Piotr

7.

Czerniak Jacek

8.

Czykwin Eugeniusz

9.

Iwiński Tadeusz

10.

Joński Dariusz

11.

Kamiński Tomasz

12.

Kępiński Adam

13.

Klepacz Witold

14.

Kłosowski Krzysztof

15.

Matuszczak Zbigniew

16.

Miller Leszek

17.

Napieralski Grzegorz

18.

Niedbała Marek

19.

Olejniczak Cezary

20.

Ostrowski Artur

21.

Prządka Stanisława

22.

Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata

23.

Tomaszewski Tadeusz

24.

Wenderlich Jerzy

25.

Wontor Bogusław

26.

Wziątek Stanisław

27.

Zaborowski Zbyszek

28.

Zbrzyzny Ryszard

 

 

 

 

Posłowie niezrzeszeni:

1.

Cedzyński Jan

2.

Galla Ryszard

3.

Kalisz Ryszard

4.

Piątak Andrzej

5.

Tomaszewski Jan

 

 

 

źródło: fronda