archidiecezjalna poradnia katolicka

123 Views Comment Off
archidiecezjalna poradnia katolicka
1 vote, 8.00 avg. rating (80% score)

Nauka angielskiego (3)Nauka języka angielskiego
Język angielski to język urzędowy nie tylko Europy, ale i części reszty świata. Znając język angielski możesz porozumiewać się z połową mieszkańców naszej planety. Swobodna komunikacja w tym języku to nie tylko luksus, ale i konieczność.

Nauka angielskiego może być łatwa szybka i przyjemna. W ofercie handlowej mamy bogaty wybór materiałów pomocniczych. Ciekawą pozycją są fiszki – karteczki, na których z jednej strony zapisana jest fraza po polsku, a z drugiej po angielsku. Pozwala to na szybkie zapamiętywanie i utrwalanie wielu słówek.

Szeroki wybór książek do nauki angielskiego pozwala szlifować nabyte umiejętności. Mamy do dyspozycji książki z ćwiczeniami, gdzie do każdego zagadnienia przypisane jest kilka zadań.

Język angielski nie jest trudny. Wystarczą dobre chęci i trochę samozaparcia, żeby w niedługim czasie nauczyć się języka na poziomie komunikacyjnym. Z czasem nabierzesz wprawy w płynnym mówieniu, zrozumiesz więcej słów i poczujesz, jaką radość sprawia Ci możliwość rozmowy z ludźmi mówiącymi w tym języku.

Pozostałe artykuły o szkole i nauce:

About the author

Related Articles

Nowa Sonda:

Czy kursy językowe za granicą na przykład w USA musza być bardzo drogie?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Nowości: