jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz urodził się w roku 1960 w Warszawie.
Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku.
Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś.
Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Kapelan kaplicy w Sejmie RP. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurichu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie.

Fragment audycji "Katechizm Poręczny", w którym ks. Piotr porusza tematykę rozwodu jako sposobu na rozwiązanie problemów w małżeństwie

Wejdź

Kto w małżeństwie rządzi, a raczej kto i jak ma w nim służyć? Homilia wygłoszona 25.12.2004r. w bazylice św. Krzyża w Warszawie

Wejdź

Homilia o ojcostwie i męstwie wygłoszona 20.01.2008 w kościele św. Anny w Warszawie

Wejdź

Homilia wygłoszona 07.10.2012 w kościele św. Anny w Warszawie

Wejdź

Homilia wygłoszona 10.10.2010r. w kościele św. Anny w Warszawie

Wejdź