jtemplate.ru - free extensions for joomla

Męskie sprawy - Olewamy polityczną poprawność - Mark Gungor

To DVD jest zapisem zorganizowanej przez facetów i dla facetów konferencji, która mówi o męskich sprawach, wprost i bez ogródek. 

 

 

Czytaj więcej...

Twarde babki - Mark Gungor

Tematem konferencji Twarde babki jest kobieta, która zna swoją wartość, wie, w co wierzy i nie pęka przed niczym ani przed nikim, za wyjątkiem Boga. Nie boi się ani chamskich facetów, ani demonów z piekła rodem, ani nikogo innego.

 

Czytaj więcej...

"Przez śmiech do lepszego małżeństwa" - Mark Gungor

 Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa (Laugh Your Way to a Better Marriage®) przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Czytaj więcej...

Fireproof
Kirk Cameron główny bohater filmu wciela się w postać Caleba Holta, heroicznego kapitana straży pożarnej, który nade wszystko ceni poświęcenie i służbę innym. Jednak jego najważniejszy partnerski związek - małżeństwo niedługo "stanie w płomieniach".

 

 

Czytaj więcej...

Odważni

Czterech mężczyzn, jedno powołanie: służyć i chronić. Jako oficerowie broniący prawa, stawiają czoła zagrożeniu każdego dnia. Jednakże, kiedy tragedia uderza w ich rodziny, ci ojcowie zmagają się ze swoimi nadziejami, lękami i wiarą. Z tej walki rodzi się decyzja, która całkowicie odmienia ich życie.

 

Czytaj więcej...

October Baby
Film oparty jest na faktach i opowiada o dramacie młodej kobiety, która w 19 roku życia dowiedziała się, że została przy życiu po nieudanej aborcji i musi jako chrześcijanka stanąć na trudnej drodze wybaczenia swojej biologicznej matce. W filmie, główną bohaterkę gra Hanna Racher. Bohaterka jest młodą studentką, która cierpi na padaczkę, astmę i depresję. Po badaniach lekarskich odkrywa główne źródło swoich kłopotów, odkrywa, że została urodzona po nieudanej próbie aborcji.

Czytaj więcej...

Most
Amerykańsko-czeski, krótkometrażowy film autorstwa Williama Zabki (scenariusz) i Bobby'ego Garabediana (reżyseria i scenariusz) z 2003 roku. Film był nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film Krótkomatrażowy.
Most opowiada o człowieku samotnie wychowującym syna, pracującym jako operator mostu zwodzonego.

 

Czytaj więcej...

 

Życie jest piękne
Film opowiada historię obdarzonego bujną wyobraźnią i poczuciem humoru Guido Orefice zakochującego się w pięknej Dorze. Realizuje szalone pomysły, aby tylko zwrócić jej uwagę. Czyni to skutecznie i niedługo ją poślubia. Krótko cieszą się wspólnym życiem i swoim synkiem Giosué. Gdy przychodzi wojna, z uwagi na pochodzenie żydowskie, Guido z synem i wujem zostają zesłani do obozu koncentracyjnego. Dora jedzie za nimi z własnej woli. Ukrywając swojego synka w baraku, w obawie przed odebraniem mu jego, a jednocześnie chcąc mu oszczędzić traumatycznych przeżyć, Guido rozpoczyna z nim szczególną ojcowską grę.

Czytaj więcej...

Bella
Zasadnicza część filmu obejmuje 24 godziny z życia głównych bohaterów. José i Nina pracują w restauracji Manny'ego. Pewnego dnia Nina nie przychodzi do pracy - dowiaduje się, że jest w ciąży. Manny jest wściekły. Postanawia ją wyrzucić. José, jego własny brat, opuszcza swoje stanowisko i pomaga Ninie. Znajduje dla niej nową pracę, zaprasza do swojego domu. Okazuje się, że José był dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Spowodował jednak wypadek i śmierć małej dziewczynki. Pomagając Ninie i jej nienarodzonemu dziecku (tytułowa Bella) chce naprawić szkody, które spowodował.

Czytaj więcej...