jtemplate.ru - free extensions for joomla

PORADNIK PRZETRWANIA RODZINY. Książka ta zwraca się do mężczyzn w sposób bezkompromisowy, bez ogródek. Jest wiele książek „o nas” i tych kilka cennych, napisanych „dla nas”. Znajdujemy tu przypomnienie czasów, kiedy rozmawiało się „jak mężczyzna z mężczyzną”, kiedy ważne były wartości takie jak: męstwo, szarmanckie zachowanie, szacunek dla kobiet i dzieci, wyrastające ze zrozumienia odpowiedzialności bycia „dojrzałym mężczyzną”. Jest to książka pomagająca nam odkryć 100% naszego potencjału, abyśmy mogli naprawdę żyć i być stuprocentowymi mężczyznami. Powinna była ukazać się o wiele wcześniej.
„Maksimum męskości” rzuca wyzwanie współczesnemu mężczyźnie w sposób ostry i bezpośredni. Niektórzy po przeczytaniu pewnych fragmentów tak się rozzłoszczą, że trzasną książką o stół i zrezygnują z tego, co ona oferuje.
Inni będą mieli pokusę, by napisać dobitny list i „naprostować” Eda Cole’a. Niektórzy mężczyźni przeczytają tę książkę, zgodzą się z pewnymi zasadami i faktami, ale nie będą w stanie zaakceptować wezwania do poniesienia ofi ary. Bez prawdziwego poświęcenia niczego nie doświadczą. Jest ono konieczne, by odnieść sukces i zmienić się.
Będą też z pewnością osoby, które doznają zachęty z powodu jej rewolucyjnego charakteru, wystraszą się jednak tzw. twardej rzeczywistości. Stwierdzą, że wielu tez tej publikacji nie da się wprowadzić w życie z powodu ogólnie przyjętych trendów. W efekcie odrzucą ukazaną tu prawdę.

Spis treści:

Dedykacja
Przedmowa Bena Kinchlowa
Wstęp do nowego wydania

Rozdział 1
Maksimum w jednym w zdaniu

Rozdział 2
Z dala od Kanaanu

Rozdział 3
Problem Playboy’a

Rozdział 4
Mojżesz i dziesięć propozycji

Rozdział 5
Dziura w drzwiach

Rozdział 6
Twardzi i delikatni

Rozdział 7
Czy w tym domu jest kapłan?

Rozdział 8
Jednodolarowy napiwek 91

Rozdział 9
Zmiana głowy

Rozdział 10
Koniec odbijania piłeczki

Rozdział 11
Telewizyjny tatuś

Rozdział 12
Bierny ojciec

Rozdział 13
Zatrzymaj się! Patrz! Słuchaj!

Rozdział 14
Nowo narodzone małżeństwo

Rozdział 15
W czym rzecz?

Rozdział 16
Dorośli chłopcy

Rozdział 17
Zanieś wszystko na krzyż

Rozdział 18
To mój Tata!

Rozdział 19
Nie odchodź – spłoń

Zakończenie
Specjalizacja: Mężczyźni