jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

 

"Krokodyl dla ukochanej" - Jacek Pulikowski
Książka mówi o relacjach między kobietami a mężczyznami. Jest to wezwanie przede wszystkim do kobiet, aby czarem swej kobiecości, wyczuciem dobra i piękna pomagały mężczyznom odzyskać lub utrzymać ich męską godność. W przyszłości to się opłaci...

Zawarte postulaty są kierowane do żon, ale może najpierw - by zdążyć na czas - do kobiet, które szukają tego jedynego. Kobiety mają "swoje sposoby" docierania do mężczyzn, urok kobiecy inspiruje mężczyzn do rozwoju.
Tym kobietom, które o tym nie wiedzą, którym nikt wcześniej nie powiedział, że stawianie wymagań uruchamia potencjalne możliwości mężczyzny, autor przypomina, aby nie dały się zwieść mężczyznom. Warto pamiętać, że mężczyźnie bardzo zależy na opinii płci pięknej - a szczególnie kobiety, którą kocha.
Mężczyzna odpowiednio traktowany szanuje kobietę, jest dla niej oparciem, bierze na siebie ciężar pokonywanych trudności i rozwija się, stając się coraz bardziej odpowiedzialny i coraz mądrzejszy. Do tego potrzebuje jednak pomocy, na przykład przy budowaniu autorytetu, oddania władzy (i pilnowania, by jej nie nadużywał) i wielu innych "trików". Dzięki nim mężczyzna jest w stanie zdobyć dla ukochanej nawet tytułowego krokodyla.