Portal biologiczny

49 Views Comment Off
Portal biologiczny
1 vote, 4.00 avg. rating (60% score)

Portal biologiczny (4)Wielu uczniów zmaga się z problemami w zakresie przedmiotów ścisłych. Biologia, która mogłoby się wydawać nie jest taka trudna, stanowi ciężki orzech do zgryzienia dla nastolatków. Ich rodzice wydają pieniądze na korepetycje, które są nieefektywne.
Z drugiej strony mamy natomiast fanów nauk ścisłych, geniuszy i prawdziwych fascynatów. Każdej lekcji biologii wyczekują z podekscytowaniem, są zawsze przygotowani i posiadają ogromną wiedzę na jej temat.
Biologia zdaje się mieć tylu samo wielbicieli co wrogów, ciężko też stwierdzić która grupa się powiększa, a która maleje. Myślę, że właściwą opcją dla każdej z nich byłby portal biologiczny. Słabsi uczniowie mogliby bez trudu znaleźć potrzebne informacje i dokształcić się z pomocą innych uczniów bądź nauczycieli czy studentów. Ścisłowcy mogliby podzielić się swą rozległą wiedzą z innymi, a także znaleźć znajomych o podobnych zainteresowaniach. Portal mógłby w tym celu posiadać własne forum do wymiany spostrzeżeń, jak i poznania innych osób.

Pozostałe artykuły o szkole i nauce:

About the author

Related Articles

Nowa Sonda:

Czy kursy językowe za granicą na przykład w USA musza być bardzo drogie?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Nowości: