jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

 

 "Rozwód? Przemyśl to" - szokujący raport na temat rozwodów, przygotowany przez Fundację Mamy i Taty (www.mamaitata.org.pl)

 
 "Przeciw wolności i demokracji" - to kolejny raport przygotowany przez Fundację Mamy i Taty, w którym opisano strategię polityczną lobby osób homoseksualnych i stan jej realizacji. Jest to pierwsza tego typu publikacja, opisująca sytuację w Polsce. Podczas pracy nad raportem Fundacja Mamy i Taty:
- Trzykrotnie przeprowadzała badania opinii publicznej na reprezentatywnej grupie Polaków.
- Porównała je z badaniami CBOS prowadzonymi od 2001 roku.
- Prześledziła doświadczenia innych państw europejskich, w których większość postulatów tego środowiska została już zrealizowana.
Wszystko po to, aby wprowadzić do debaty publicznej rzetelne argumenty, pokazujące jakie są cele, narzędzia i konsekwencje strategii politycznej lobby homoseksualnego.
 
"Profilaktyka narkomanii w szkołach" - Kontrola planowa nr P/12/094 – Profilaktyka narkomanii w szkołach została przeprowadzona z inicjatywy Najwyższej Izby Kontroli. Poprzedziła ją kontrola rozpoznawcza nr R/12/003,
przeprowadzona w Gimnazjum nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstania Warszawskiego w Warszawie oraz Komendzie Rejonowej Policji Warszawa IV. Celem kontroli była ocena prawidłowości i skuteczności wykonywania zadań z zakresu profilaktyki narkomanii w szkołach.